Hotel Siófok | Renegade Sport Hotel Siófok


Názov Hotela Renegade Siófok môže byť mnohým známy, keďže už viac ako 10 rokov poskytuje ubytovanie priamo v srdci Balatonu, v meste Siófok.

Dovoľte nám predstaviť sa.

Centrom mesta Siófok je v najteplejšom období roka Promenáda Petőfi. Na tejto promenáde nájdete známy Coke Club, množstvo zábavných podnikov a tiež náš Hotel Siófok: Renegade Sport Hotel, ktorý sa nachádza iba 50 metrov od pláže jazera Balaton a 500 metrov od autobusovej a železničnej stanice.

Ak túžite po nezabudnuteľnej dovolenke plnej úžasných zážitkov, práve Siófok je tým najideálnejším miestom.

Náš Hotel Siófok je skvelým miestom pre dovolenku nielen pre mladých ale aj pre rodiny s deťmi. Neklamným dôkazom spokojnosti našich hostí je, že sa k nám radi vracajú.


Prečo si vybrať práve nás?

Náš hotel s rodinnou atmosférou disponuje s 24-mi dvojlôžkovými izbami, z toho 10 izieb je s možnosťou prístelky. K dispozícii máme aj 2 jednolôžkové izby. Všetky izby sú vybavené sprchovacím kútom, toaletou, televízorom so satelitným vysielaním, klimatizáciou, mini barom a internetovým pripojením Wi-Fi.

Recepcia je Vám k dispozícii 24 hodín denne. S našimi zákazníkmi komunikujeme v 3 svetových jazykoch (anglicky, nemecky, rusky).

Non-stop otvorený Drinkbar, biliardový salón a internetová kaviareň ponúkajú skvelú príležitosť na zábavu.

Ak túžite po príjemnom chladivom kúpeli, odporúčame Vám náš vonkajší bazén.

Milovníci aktívnejšieho odpočinku majú k dispozícii našu požičovňu bicyklov.

O meste Siófok je všeobecne známe, že má v letnom období značné problémy s parkovaním. V Hoteli Siófok takéto obavy nemusíte mať, pretože k nemu patria dve uzavreté parkoviská, kde sa pohodlne zmestí aj viac autobusov.

Mesto Siófok ponúka okrem pláží jazera Balaton aj množstvo iných voľnočasových aktivít. Medzi inými napríklad kúpele Galérius, zábavný park Kalandpark, ale aj plachtenie alebo výlet loďou po maďarskom mori. Okrem toho si nenechajte ujsť ani degustáciu známych balatonských vín. Vaše deti si pritom môžu užiť motokárovú dráhu alebo paintball. Ak plánujete absolvovať miestny výlet, vieme vám zabezpečiť aj 6-miestny mikrobus.

Našim hosťom ponúkame aj pozornosť hotela - 10% zľavu na konzumáciu v priestoroch našej reštaurácie a v najznámejšom pube na promenáde Renegade, v bare Renegade. Ten je vychýrený znamenitou ponukou miešaných drinkov - kokteilov. Zľava pre hostí platí aj v modernom a veľkolepom zábavnom centre Tesók.

Mnohí si myslia, že keď skončí letné obdobie, končí tým aj život v meste. Skutočnosť je však iná. Hotel Siófok je vykurovaný, a preto je v prevádzke počas celého roka. Radi u nás privítame aj väčšie skupiny, či už sa jedná o športové sústredenia, rôzne akcie, tábory a iné.

Ďakujeme, že ste navštívili našu web stránku! Ak sa Vám zapáčila, pozrite si aj podstránku Akcie, pretože neustále prinášame rôzne výhodné ponuky!

Veríme, že sa čoskoro stretneme!

Tím Hotela Siófok: Renegade Sport Hotel