Ponuka kvalitných hotelov v Siófoku | Celoročné programy


V hlavnom meste Balatonu sa nikdy nebudete nudiť, keďže sa tu neustále konajú rôzne kultúrne a športové podujatia.
Kvalitné hotely Siófok ponúkajú svoje služby, z ktorých si hostia môžu vyberať aj počas viacdňových podujatí.
Zlé počasie? Studená voda Balatonu? Bolo by fajn vybehnúť z pláže alebo z hotela? Siófok Vás nesklame ani teraz! Neustále, totiž, ponúka nespočetné množstvo akcií, či už športového alebo kultúrneho charakteru. Siófok je partnerom jarnej a jesennej série podujatí Otvorený Balaton (Nyitott Balaton), ktorá je dôkazom, že región nepriťahuje turistov len v hlavnej sezóne. Ponuka podujatí je široká: organizované prehliadky mesta, regata, cyklotúry, výstavy, kulinárske programy, ako aj hotelmi organizované akcie rôzneho charakteru. Milovníkov vody láka zahájenie sezóny plachtenia, zatiaľ čo deti sa cítia dobre napr. na úspešnom Dni detí alebo na akcii Balatoni Pünkösd. Priaznivcov živej hudby určite potešia Letné večery, konajúce sa v Kultprístave v Siófoku, kde sa prezentujú rôzne štýly hudobných žánrov: jazz, folk, vážna hudba, popová hudba. Siófok sa oplatí navštíviť aj kvôli emblematickým programom ako Festival Vodárenská veža, Medzinárdný festival vajec, súťaž krásy Miss Balaton. Viacerí sa rozhýbu pri zmienke o Maratóne a Polmaratóne, tí, ktorým viac lahodí dobré jedlo, by si nemali nechať ujsť Festival rýb a Festival pálenky.
Vzrastajúca ponuka sprievodných programov ide ruka v ruke s neustále sa rozširujúcou ponukou hotelového ubytovania v Siófoku. Hostí, v hojnom počte prichádzajúcich na akcie a nezávisle od aktuálneho ročného obdobia využívajúcich služby hotelov, víta nepretržitá otváracia doba zariadení.
Z ponuky viacerých hotelov Siófoku je v celoročnej prevádzke aj Renegade Sport Hotel, situovaný na Petőfiho promenáde, ponúkajúci 26 klimatizovaných a v zime vykurovaných izieb, z ktorého sa rýchlo a jednoducho dostanete na všetky dôležité turistické miesta.